- Počasí
- Kanada
- Nové Skotsko
- Lower Sackville
Aktuální počasí Lower Sackville
Aktuální počasí přímo pro město Lower Sackville. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 45 % |
| rosný bod | 19°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
