Aktuální počasí Ra’īsābād
Aktuální počasí přímo pro město Ra’īsābād. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
35°C
pocitově 39°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 23 % |
| oblačnost | 53 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 30°C |
