Aktuální počasí Louny
Aktuální počasí přímo pro město Louny. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 69 % |
| oblačnost | 71 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
