- Počasí
- Polsko
- Svatokřížské vojvodství
- Łopuszno
Aktuální počasí Łopuszno
Aktuální počasí přímo pro město Łopuszno. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 7°C |
