- Počasí
- Spojené státy americké
- Louisiana
- Central
Aktuální počasí Central
Aktuální počasí přímo pro město Central. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Velmi silné bouřky
Platí do 29. 4. (21:00)
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 59 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 8°C |
| Normál: | 22°C |
