- Počasí
- Čínská lidová republika
- Jiangsu
- Longwan
Aktuální počasí Longwan
Aktuální počasí přímo pro město Longwan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 50 % |
| oblačnost | 49 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 13°C |
