- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Liutang
Aktuální počasí Liutang
Aktuální počasí přímo pro město Liutang. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 94 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 23°C |
