- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Liujiaci
Aktuální počasí Liujiaci
Aktuální počasí přímo pro město Liujiaci. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
30°C
pocitově 33°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 70 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 24°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 13°C |
| Normál: | 23°C |
