- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Akita
- Tsubaki
Aktuální počasí Tsubaki
Aktuální počasí přímo pro město Tsubaki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 23. 5.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 14°C |
