- Počasí
- Čínská lidová republika
- Shanxi
- Lingdi
Aktuální počasí Lingdi
Aktuální počasí přímo pro město Lingdi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 2°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 7 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
