- Počasí
- Čínská lidová republika
- Fu-ťien
- Lindou
Aktuální počasí Lindou
Aktuální počasí přímo pro město Lindou. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 15°C |
