- Počasí
- Řecko
- North Aegean
- Limnonáki
Aktuální počasí Limnonáki
Aktuální počasí přímo pro město Limnonáki. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 18°C |
