- Počasí
- Lotyšsko
- Madona Municipality
- Līdere
Aktuální počasí Līdere
Aktuální počasí přímo pro město Līdere. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
17°C
pocitově 17°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 13°C |
