- Počasí
- Česko
- Královéhradecký
- Libeň
Aktuální počasí Libeň
Aktuální počasí přímo pro město Libeň. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
9°C
pocitově 10°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 97 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
