- Počasí
- Čínská lidová republika
- Gansu
- Liangyao
Aktuální počasí Liangyao
Aktuální počasí přímo pro město Liangyao. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 25°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1004 hPa |
| vlhkost | 7 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 4.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 12°C |
