- Počasí
- Bulharsko
- Sofijská oblast
- Letnitsa
Aktuální počasí Letnitsa
Aktuální počasí přímo pro město Letnitsa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 0°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 92 % |
| oblačnost | 98 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
