- Počasí
- Rusko
- Altai Krai
- Lesnoye
Aktuální počasí Lesnoye
Aktuální počasí přímo pro město Lesnoye. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -26°C |
| Normál: | -1°C |
