- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Leonovo
Aktuální počasí Leonovo
Aktuální počasí přímo pro město Leonovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
28°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 55 % |
| rosný bod | 17°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 29°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
