Aktuální počasí Lențea
Aktuální počasí přímo pro město Lențea. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 16. 5. (14:00) do 17. 5. (12:00)
16°C
pocitově 17°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
