- Počasí
- Čínská lidová republika
- Inner Mongolia
- Lengbulu
Aktuální počasí Lengbulu
Aktuální počasí přímo pro město Lengbulu. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1007 hPa |
| vlhkost | 31 % |
| oblačnost | 48 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 11°C |
