- Počasí
- Polsko
- Západopomořské vojvodství
- Łeknica
Aktuální počasí Łeknica
Aktuální počasí přímo pro město Łeknica. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
