- Počasí
- Čínská lidová republika
- Hunan
- Leiping
Aktuální počasí Leiping
Aktuální počasí přímo pro město Leiping. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 21°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1011 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 22°C |
