- Počasí
- Norsko
- Vestfold og Telemark
- Låvell
Aktuální počasí Låvell
Aktuální počasí přímo pro město Låvell. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
2°C
pocitově 2°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 988 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 4°C |
