Aktuální počasí Latour-de-Carol
Aktuální počasí přímo pro město Latour-de-Carol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nebezpečí lavin
Platí do 27. 4. (00:00)
Silné bouřky
Platí do 27. 4. (00:00)
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 23 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 9°C |
