- Počasí
- Itálie
- Friuli Venezia Giulia
- Latisana
Aktuální počasí Latisana
Aktuální počasí přímo pro město Latisana. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí do 22. 5. (20:00)
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 84 % |
| oblačnost | 33 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 18°C |
