- Počasí
- Finsko
- Ostrobotnia
- Lappfors
Aktuální počasí Lappfors
Aktuální počasí přímo pro město Lappfors. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 27. 5. (09:00) do 28. 5. (00:00)
13°C
pocitově 12°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 55 % |
| oblačnost | 9 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 11°C |
