- Počasí
- Francie
- Auvergne-Rhône-Alpes
- Croisances
Aktuální počasí Croisances
Aktuální počasí přímo pro město Croisances. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 27. 5. (00:00)
28°C
pocitově 30°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1028 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 37 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 14°C |
