Aktuální počasí Làng Môn
Aktuální počasí přímo pro město Làng Môn. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
26°C
pocitově 28°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 25°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 19. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 27°C |
