- Počasí
- Spojené státy americké
- Indiana
- Lagrange
Aktuální počasí Lagrange
Aktuální počasí přímo pro město Lagrange. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (14:00)
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 78 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | -6°C |
| Normál: | 7°C |
