- Počasí
- Afghánistán
- Samangan
- Lab Ābī
Aktuální počasí Lab Ābī
Aktuální počasí přímo pro město Lab Ābī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 31 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 16°C |
