- Počasí
- Afghánistán
- Kunar
- Ashpī Khwaṟ
Aktuální počasí Ashpī Khwaṟ
Aktuální počasí přímo pro město Ashpī Khwaṟ. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
21°C
pocitově 21°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 33 % |
| oblačnost | 88 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 19°C |
