- Počasí
- Řecko
- Peloponnese
- Kyparissía
Aktuální počasí Kyparissía
Aktuální počasí přímo pro město Kyparissía. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný déšť
Platí do 3. 4. (02:00)
Velmi silné bouřky
Platí do 3. 4. (03:00)
16°C
pocitově 16°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 15°C |
