- Počasí
- Gruzie
- Racha-Lechkhumi and Kvemo Svaneti
- Kvemo Bari
Aktuální počasí Kvemo Bari
Aktuální počasí přímo pro město Kvemo Bari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 99 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -8°C |
| Normál: | 6°C |
