- Počasí
- Rusko
- Samara Oblast
- Kurumoch
Aktuální počasí Kurumoch
Aktuální počasí přímo pro město Kurumoch. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
16°C
pocitově 15°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 57 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
