- Počasí
- Severní Korea
- Hwanghae-namdo
- Kulsal-li
Aktuální počasí Kulsal-li
Aktuální počasí přímo pro město Kulsal-li. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 22°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
