- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Kulakovo
Aktuální počasí Kulakovo
Aktuální počasí přímo pro město Kulakovo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 42 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 14°C |
