- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Sefīdābeh
Aktuální počasí Sefīdābeh
Aktuální počasí přímo pro město Sefīdābeh. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
43°C
pocitově 50°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 5 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 17°C |
| Normál: | 30°C |
