Aktuální počasí Kūjainiai
Aktuální počasí přímo pro město Kūjainiai. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 26. 4. (23:30)
4°C
pocitově -2°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1016 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 24°C |
| MIN: | -5°C |
| Normál: | 9°C |
