- Počasí
- Afghánistán
- Ghazni
- Kuhnah Deh-e Junūbī
Aktuální počasí Kuhnah Deh-e Junūbī
Aktuální počasí přímo pro město Kuhnah Deh-e Junūbī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 15°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
