- Počasí
- Írán
- Māzandarān
- Kūh-e Tājīlī
Aktuální počasí Kūh-e Tājīlī
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Tājīlī. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 4°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 35 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | -9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 13°C |
