Aktuální počasí Kūh-e Qafar
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Qafar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 1°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 61 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 34 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | -11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -14°C |
| Normál: | 1°C |
