- Počasí
- Čínská lidová republika
- Anhui
- Chalincun
Aktuální počasí Chalincun
Aktuální počasí přímo pro město Chalincun. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 0 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 63 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 6.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 24°C |
