Aktuální počasí Kūh-e Nardīdū
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Nardīdū. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1001 hPa |
| vlhkost | 21 % |
| oblačnost | 28 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 40°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 27°C |
