- Počasí
- Írán
- Kermānshāh
- Kūh-e Gazand
Aktuální počasí Kūh-e Gazand
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Gazand. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 26 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 17°C |
