Aktuální počasí Kūh-e Gardan Gah
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Gardan Gah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
3°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 29 % |
| oblačnost | 76 % |
| rosný bod | -13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 12°C |
| MIN: | -17°C |
| Normál: | -2°C |
