Aktuální počasí Kūh-e Galyūk
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Galyūk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 14°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 13 % |
| oblačnost | 18 % |
| rosný bod | -14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 24. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 14°C |
