Aktuální počasí Kūh-e Aslār
Aktuální počasí přímo pro město Kūh-e Aslār. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 29°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 37 % |
| oblačnost | 22 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 20°C |
