- Počasí
- Japonsko
- Prefektura Okajama
- Kugui
Aktuální počasí Kugui
Aktuální počasí přímo pro město Kugui. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 13°C |
