- Počasí
- Finsko
- Ostrobotnia
- Krokfors
Aktuální počasí Krokfors
Aktuální počasí přímo pro město Krokfors. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
0°C
pocitově -5°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 89 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 8°C |
| MIN: | -16°C |
| Normál: | 0°C |
