Aktuální počasí Kriós
Aktuální počasí přímo pro město Kriós. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 25. 5. (18:00)
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 32°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 19°C |
